YÖNETİCİ MESAJI

Şirketimiz Nano Boya Yüzeyi Koruma ve Otomobillerin Temizlik Sistemleri olarak faaliyet göstermektedir.Faaliyet alanları patentli ürün formülasyonlarıyla otomobil bakım ve koruma ürünleri üretim kimyasal tedarikçisidir.Kara ve deniz taşıt araçlarında boya koruma sistemleri, detaylı iç ve dış temizli, döşeme, halı ve vinil koruma sistemleri, oto pas önleme sistemleri ve ses yalıtım sistemlerini uygulamak, küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, cam filmi ve kaput koruyucu filmi, su itici cam kaplaması uygulamaları ve aksesuar montajları yapmak suretiyle hizmet faaliyetlerinde bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, Antalya, Nevşehir, Tokat, Batman, Muğla, Çanakkale, Gebze, Kocaeli, Kırıkkale, Mersin, Bolu, Zonguldak, Amasya, KKTC ve yurt dışında Irak,Makedonya,Kosova,Kazakistan Almata, Nijerya Lagos’da Carwax olarak hizmet sunmaktayız. İlk Franchise istasyonumuzun açılışını 2002 yılında gerçekleştirdik. Kurumsal yapının oluşumu için makine ve kimyasal donanımı tamamlayarak uzman kadromuzla, standart hizmet kalitesi ve sürekliliği hedefimiz için Franchise sistemi ile büyümeyi hedefledik.Francihise zincirlerimize yenilerini eklemeye hızla devam etmekteyiz.

2017 yılında 70 olan Carwax istasyonlarımızın sayısını 150’ye çıkarmak ve Carwax hizmetlerini tüm Türkiye’ye ve Yurt Dışına yaymak istiyoruz. Carwax, Türkiye’de bölgeleri gelir gurubuna göre C, CC ve CCC istasyon tipi olarak bölgelere ayırmış ve her bölge için Franchise bedelini farklı belirlemiştir. Sistemimiz uzun yıllardır oturmuş, konusunda çok büyük deneyimi olan, köklü bir Franchise sistemidir. Franchise’larımıza istasyonun açılışından itibaren ve sonrasında da gerekli teknik yardım ve desteklerimizi vermeye devam ediyoruz. İstasyondaki çalışan personele gerekli teknik ve pazarlama eğitimi verilmektedir. Ayrıca istasyonda sektörün gerektirdiği özel olarak üretilmiş uygulama yöntemleri ve teçhizatları kullanılmaktadır. İstasyonlarda uygulanacak bütün kimyasalların özel formülleriyle üretilmiş Car Wax patentli kaliteli ve profesyonel ürünleri lojistik olarak sunulacaktır. İstasyonun açılış ve sonrasında broşür, poster, gazete ve dergi grafik çalışmaları gibi reklam hizmetlerinde destek olmaktadır. Dünyanın her yerinde girebileceği bir network şifresi ile istasyona ait portföy girme, müşteri bilgilerine ulaşma, gelen maillerine kolaylıkla ulaşabilme, resim yükleyebilme gibi pek çok kolaylıklara sahip olacaktır. 2000 yılından bugüne kadar kazanılan bilgi ve birikimlerin harmanlanmasıyla oluşan sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgileri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz. Franchise zincirimize katılmak isteyen Francihise adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.


C9 CERAMİC COATİNG şuan Carwax’ın istasyonlarında ve bir çok car care uygulama servislerinde “Nano Seramik Kaplama ve Boya Yüzeyi Parlatma Koruma Sistemleri” olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanları patentli formülasyonlarıyla bakım ve koruma ürünleri üretimi kimyasal tedarikçisidir. Kara ve deniz taşıt araçlarında ceramic kaplama, boya koruma sistemleri, detaylı iç ve dış temizlik, döşeme, halı ve vinil koruma sistemleri , küçük alan kaporta ve boya tamir işlemleri, cam filmi ve kaput koruyucu filmi, su itici cam kaplaması uygulamaları yapmak suretiyle hizmet faaliyetlerinde bulunmaktadır. İlk Franchise istasyonumuzun açılışını 2016 yılında gerçekleştirdik. Kurumsal yapının oluşumu için makine ve kimyasal donanımı tamamlayarak uzman kadromuzla, standart hizmet kalitesi ve sürekliliği hedeflediğimiz için Franchise sistemi ile büyümeyi hedefledik. Franchise zincirlerimize yenilerini
eklemeye hızla devam etmekteyiz.

BAŞARI HİKAYELERİ

Dünden Bugüne
CarWax ailesi iki kardeşin ortak hedefleri doğrultusunda kurulmuş bir şirkettir.
Mustafa Mumcu : 1974 Tatvan doğumlu olup, Zonguldak Fener Lisesi eğitimi sonrasında Boğaziçi İşletme bölümünü bitirip ticaret hayatına atılmıştır.
Erkan Mumcu   : 1979 Tatvan doğumlu olup, İstanbul Anadolu Teknik Lisesi eğitimi sonrası Kocaeli Üniversitesi Elektrik ve Elektronik bölümünden mezun olup hayata atılmıştır.
Hayrettin MUMCU, öğretmenlik hayatında devam ederken içten içe beslediği otomobil merakını bir gün okuduğu ekonomist dergisindeki ''OTO TEMIZLIK, BAKIM VE KORUMA SERVİSLERININ EN İYİ KAZANÇ GETİREN VE YATIRIMA AÇIK BİR İŞ KOLU'' olduğunu yazan cümleleri görmesi ile birlikte bu sektöre atılmaya karar verdi.
Yıllar yılı edindiği birikimini merakıyla birleştirerek 1989 yılında sektöre Erenköy’de 700 m2’lik bir alanda ''Öğretmenler Oto Yıkama Ve Bakım Servisi'' adı altında ilk adımı attı. Hayrettin MUMCU boya yüzeyi parlatma ve koruma sistemlerinide hizmetlerine dahil ederek hızlı gelişen sektörün takipçisi olmuştur.
1990 yılında Mustafa MUMCU ve Erkan MUMCU yönetimine geçerek CARWAX markasının sektörünün dev kuruluşları arasında yer almasını sağlamıştır.
Mustafa MUMCU ve Erkan MUMCU yılların birikimi ve başarılarıyla yatırımlar yaparak zaman içerisinde franchısıng halkalarını çoğaltmaya hedeflemiştir.
2002 yılında ilk franchise şubesinin açlışını yaptık. Kurumsal yapının oluşumu için makine ve kimyasal donanımını tamamlayarak uzmanlaşan kadro yapısıyla sektöre dair ürettiği çözümleri franchise sistemiyle birleştirerek sandart hizmet kalitesi ve sürekliliğini hedeflediğimiz için franchise sistemi ile sağlıklı büyümeyi hedefledik.
Şirketimiz için önemli olan doğru lokasyon, doğru girişimci ve doğru şubedir. Bulunduğu şehrin alışveriş merkezi potansiyeli en yüksek merkezi konumundaki noktalarında minumum 270 m2 büyüklüğündeki istasyonlar doğru lokasyon ve doğru şube için aranılan şartlardandır.
Maliyetler şube konseptine ( kurulum yapılacak alanın m2’si,  mevcut durumu, mekanik ve elektrik ihtiyacı ) göre değişiyor. Alışveriş merkezlerindeki kurulum için 25.000 $ ile 43.000 $ arasındadır.
Car Wax’ın kendi bünyesinde ilgili departman yöneticileri ile oluşturduğu bir denetleme ekibi mevcuttur.Bu denetleme ve kontrol ekibi düzenli aralıklarla şube ziyaretlerinde bulunmaktadır. İnternet tabanlı özel bir crm yazılım programıyla şirketimizin bilgi işlem bölümünün yaptığı incelemeler sonucu şubenin satışları ile ilgili çeşitli analizleri franchise’ları ile paylaşarak maksimum ciroların ve hizmet çeşitliliğin elde edilmesini sağlamaktadır. Anlaştığımız gsm operatörü ile sms alt yapısı ile müşterilerimizden istek – öneri ve şikayetlerini online olarak alıyor bu istekler doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz. Böylece franchise’larımızın standart hizmet kalitesi ile çalışmalarına yardımcı olmaktayız.
Girişimci adaylarımızın markamızı en iyi şekilde temsil ede bilen vizyon sahibi, güvenilir, kurumsal değerlere saygılı yüksek standartlarda hizmet kalitesine ve  %100 müşteri memnuniyetine önem veren girişimciler tercih nedenimizdir.
CarWax’ın standart hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği, yüksek performanstaki ürün kalitesi, kendini farklı kılan şube dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, hizmet anlayışı ve kurumsal yapısıyla car care sektörünün öncü firmalarından biri olması tercih sebebidir.
Sektörün en büyük problemlerinden biri standart hizmet kalitesi, yüksek ürün kalitesi ve otomobillerinin bulundukları ortamdaki güvenirliliği ile ilgili kuşkularıdır.CARWAX bu sorunu standart hizmet kalitesi, yüksek ürün kalitesi ve tüm istasyonlarındaki araçların teslim alındığı andan itibaren sigortalı olması, kullanmakta olduğumuz internet tabanlı özel bir crm yazılım programıyla internet üzerinden online olarak araçlarını servise bıraktıkları andan itibaren takip edebiliyor olmaları ve araçlarına özel hazırlanmış olan müşteri kartlarıyla tüm CARWAX istasyonlarından belirli iskonto oranlarıyla faydalanıyor olabilmeleri ile güven vermektedir.
Her geçen gün hizmet çeşitliliğiyle büyümeye devam edecektir.
Şirket olarak hedeflerimiz arasında 50 olan şube sayısını her ilde bir  CarWax istasyonu sloganıyla Carwax hizmetlerini tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz. Bunun yanı sıra sektörün önemli bir sorunu olan eğitimli personel eksikliğini kuracağımız eğitim okulu ile sertifikalı personeller yetiştirmek istiyoruz.

Tüm Ekibimizi Görmek İçin Tıklayınız

KURULUMUNU YAPTIĞIMIZ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ


HİZMET VE ÜRÜN DESTEĞİ VERDİĞİMİZ


MARKALARIN YETKİLİ SERVİSLERİ


MENGERLER OTOMOTİV MERCEDES

İstanbul Davutpaşa


MENGERLER OTOMOTİV MERCEDES

Ankara Yenimahalle


MENGERLER OTOMOTİV MERCEDES

Ankara Ümitköy

MENGERLER OTOMOTİV MERCEDES

İstanbul Kadıköy


MENGERLER OTOMOTİV MERCEDES

İstanbul Ataşehir


ÖZÖN VOLKSWAGEN

İstanbul Çekmeköy

ÖZÖN VOLKSWAGEN

Samsun Kutlukent


AYDOĞANLAR VOLKSWAGEN

Ankara Güvercinlik

ALTUR VOLKSWAGEN

İstanbul Bahçelievler


DOĞUŞ OTOMOTİV

Çankaya


DOĞUŞ OTOMOTİV

Maslak


DOĞUŞ OTOMOTİV

Etimesgut


DOĞUŞ OTOMOTİV

Esenyurt

DOĞUŞ OTOMOTİV

Kartal


DOĞUŞ OTOMOTİV

Bursa


EREL OTOMOTİV VOLKSWAGEN

İstanbul Maltepe

UZAY OTO VOLKSWAGEN


İstanbul Beyoğlu

GÜNERLER OTOMOTİV RENAULT

İstanbul Ümraniye

OKAR OTOMOTİV NİSSAN


Adana Seyhan


ALJ TOYOTA

İstanbul Çekmeköy

ANKARA OTO FİAT

Ankara Çayyolu


20 Yıllık tecrübe, 50 adet uygulama istasyonu, onlarca garantili uygulama paketleri, yüzlerce ürün ve sınırsız otomobil aşkı...

Whatsapp Hattı

Dil Seçimi

Turkish English

      

Turkish English

Takip Edin